tvorba webovÝch stránek

od roku 2019 firma Miroslav Beneš - PMB Computers začala spolupracovat s týmem šikovného programátora a tvořit moderní webové stránky. Snažíme se webové stránky dělat jednoduché ( v jednoduchosti je krása ) na přání zákazníka. Po naší zkušenosti, když jsou stránky moc složité a zbytečně rozsáhlé většinu zákazníků odradí. 

exoticketerasy.cz

web jsme tvořili v roce 2020 bylo použito programovacího jazyku html5, php, styl css, DB MySql. Webové stránky jsou dynamické s administrátorským prostředím, připravené pro většinu zařízení ( PC, Tablet, Mobil ) včetně rozsáhlého kalkulátoru, který si vlastník stránek může konfigurovat a zákazník připravit orientační cenu terasy.
odkaz na web

intermont-ts.cz

webové stránky jsme tvořili v roce 2020 bylo použito programovacího jazyku html, php, css, DB MySql. webové stránky jsou statické,   připravené pro všechny zařízení ( PC, Tablet, Mobil ) 
odkaz na web

avalstav.cz

web jsme tvořili v roce 2020 bylo použito programovacího jazyku html,php, css, DB MySql. Webové stránky jsou dynamické, připravené pro většinu zařízení ( PC, Tablet, Mobil ) 
odkaz na web

maliri-ustecko.cz

webové stránky jsme tvořili v roce 2020 bylo použito programovacího jazyku html, php, css, DB MySql. webové stránky jsou statické, připravené pro všechny zařízení ( PC, Tablet, Mobil ). Stránky disponují kalkulátorem ceny.
odkaz na web

ms-kaminek.cz

web jsme tvořili v roce 2019 bylo použito programovacího jazyku html, php, css,  DB MySql. Webové stránky jsou dynamické s administrátorským prostředím, připravené  pro většinu zařízení ( PC, Tablet, Mobil ) 

odkaz na web

rozvoz-obedy.cz

objednávkový systém jsme tvořili v roce 2019 - 2020 byl použit programovací jazyk html, php, css, DB MySql zabezpečení SSL. Webové stránky jsou dynamické s administratorským prostředím, připravené pro většinu  zařízení ( PC, Tablet, Mobil ) 
odkaz na web

vetox.cz

web jsme tvořili v roce 2018 bylo použito redakčního systému wordpress za pomocí šablony. Webové stránky jsou dynamické s administrátorským prostředím, připravené pro většinu zařízení ( PC, Tablet, Mobil ) 
odkaz na web
Copyright © 2021 PMB Computers, v Břízkách 383/8, 41503 Teplice. Všechna práva vyhrazena